Vermeiren Bayo

Niezastąpiony w codziennej pracy z dzieckiem. Czytanie, nauka, komunikacja i zabawa jest z fotelikiem BAYO łatwiejsza.Niezastąpiony w codziennej pracy z dzieckiem. OPTYMALNA Postawa + STABILIZACJA. Fotelik oferuje wyjątkową stabilizację miednicy. BAYO dzięki wyprofilowanej poduszce siedziska zapewnia wysoki komfort użytkownikowi. Nie możliwe jest utrzymanie prawidłowej postawy dziecka bez zaoferowania mu maksymalnego komfortu siedzenia. Dyskomfort zawsze prowokuje do usiłowania zmiany pozycji.

Terapeutyczny fotelik do używanie wewnątrz pomieszczeń. OPTYMALNA Postawa + STABILIZACJA, Niezastąpiony w codziennej pracy z dzieckiem.
Tapicerka wykonana z materiału ALCALA. Jest to miękki, miły w dotyku, oddychający, odporny na mechacenie, ognioodporny, dający się prać, wodoodporny, bardzo trwały, imitujący naturalną skórę oraz ekologiczny materiał.

Zalety:

  1. Znakomita manewrowość,
  2. pełne pozycjonowanie,
  3. adoptowalność do indywidualnych potrzeb,
  4. trwała i stabilna konstrukcja,
  5. optymalne wsparcie postawy dziecka,
  6. kompaktowe rozmiary,
  7. przyjazny w użytkowaniu,
  8. Optymalny komfort.

Fotelik umożliwia pracę z dzieckiem, rożnego typu formy aktywizacji jak zabawa, nauka,czytanie, pisanie. Kontakt z przyjaciółmi i otoczeniem staje się łatwiejszy i mniej męczące.Rodzice mogą na chwilę zostawić dziecko bezpiecznie w foteliku by przyrządzić np.posiłek, posprzątać mieszkanie itp. Pokrowce tapicerki dają się łatwo ściągać i dają się prać w 40°C. Idealny do użytku w mieszkaniach jak również w instytucjach typu szkoły integracyjne , warsztaty terapii zajęciowych itp.

Fotelik, podstawa jezdna i akcesoria dodatkowe dają się w łatwy sposób regulować.

Dostępny w dwóch wersjach:

Bayo 32 Bayo 40
Szerokość użytkowa siedziska 320 mm 400 mm
Szerokość całkowita (zależna od modelu) 490 mm 560 mm
Wysokość całkowita (z rozłożonym oparciem,siedzisko w najniższej pozycji) 1030 mm 1270 mm
Waga całkowita ± 19,5 kg ± 25 kg
Głębokość użytkowa siedziska 280 – 340 mm 360 – 410 mm
Wysokość oparcia 520 – 640 mm 650 – 780 mm