Sunrise Medical – Salsa M2

Nadzwyczajne możliwości manewru dzięki kompaktowemu promieniowi skrętu oraz opatentowanej technologii napędu na środkowe koło. Dostęp do wąskich korytarzy, przejść w windach i ograniczonych przestrzeniach dzięki niewielkim wymiarom podwozia. Salsa M2 łączy piękny klasyczny styl Quickie z prawdziwie sportowymi osiągami.

Wyróżnij się z tłumu jednym z czterech kolorów obudowy: czarnym matowym, klasycznym białym, intrygującym czerwonym lub elektryzującym niebieskim.

Ciesz się gładką i stabilną jazdą nawet po nierównym terenie dzięki opatentowanemu zawieszeniu kołowemu – sześć kół z niezależną amortyzacją łagodzi każde wstrząsy. Technologia Quickie ze środkiem ciężkości ulokowanym dokładnie nad kołem napędowym zapewnia maksymalną kontrolę trakcji oraz sprawia, że nigdy nie byłeś w bezpieczniejszej pozycji jako kierujący.

Dane techniczne:

 • Max. waga użytkownika: 140 kg
 • Akumulatory: 50 i 60 Ah
 • Koła przednie i tylne: 7″ pełne
 • Max. kąt podjazdu: 8° (14 %)
 • Koła napędowe: 13″ pełne i pneumatyczne
 • Szerokość całkowita: 61 cm (2-bieg. silnik); 62 cm (4-bieg. silnik)
 • Szerokość siedziska: 41 – 51 cm Promień skrętu: max. 67 cm z 70° odchylanymi podnóżkami
 • Głębokość siedziska: 41 – 51 cm Max. wysokość krawężnika: 7 cm
 • Max. prędkość: 6 km/h i 10 km/h Kolory: 4 kolory – czerwony, niebieski, biały i czarny
 • Max. zasięg (ISO 7176-4): 26 km (32 km z 60 Ah)
 • 4 punktowe zaczepienie i sys. dokujący Dahl

Niezawodne działanie wewnątrz

Nadzwyczajne możliwości manewru dzięki kompaktowemu promieniowi skrętu oraz opatentowanej technologii napędu na środkowe koło.
Dostęp do wąkich korytarzy, przejść w windach i ograniczonych przestrzeniach dzięki niewielkim wymiarom podwozia.
Łatwy transfer z wózka i na wózek, bezproblemowy dostęp do pojazdu z niższą niż kiedykolwiek wysokością siedziska od 43 cm z elektrycznym przechyłem lub 45 cm z opcją przechyłu i podnoszenia siedziska.

Niezawodne działanie na zewnątrz

Ciesz się gładką i stabilną jazdą nawet po nierównym terenie dzięki opatentowanemu zawieszeniu kołowemu – sześć kół z niezależną amortyzacją łagodzi każde wstrząsy.
Technologia Quickie ze środkiem ciężkości ulokowanym dokładnie pod kołem napędowym zapewnia maksymalną kontrolę trakcji oraz sprawia, że nigdy nie byłeś w bezpieczniejszej pozycji jako kierujący.

Dopasuj wózek do swoich potrzeb

Więcej kilometrów po jednym ładowaniu! Wykorzystaj super efektywną opcję prędkości 6 km/h zasilanej akumulatorami 60 Ah, która dostarcza o 10% więcej zasięgu po ładowaniu.
Wybierz prędkość, obroty i osiągi z opcjonalnym sterownikiem 120 Ah i 4-biegunowym silnikiem z prędkością 10 km/h.
Jakiekolwiek są Twoje wymagania lub potrzeby, szeroki zakres opcji w Salsa M2 zapewnia optymalny balans pomiędzy ekscytującą jazdę i doskonałą wydajnością.

Postaw na styl przyciągający wzrok

Bądź widoczny z jasnymi światłami i kierunkowskazami LED wbudowanymi w tylny panel obudowy.
Wyróżnij się z tłumu jednym z czterech kolorów obudowy: czarnym matowym, klasycznym białym, intrygującym czerwonym lub elektryzującym niebieskim. Mamy kolory pasujące do każdej okazji i każdego gustu.

Skonfiguruj Salsę M2 wg indywidualnych potrzeb

Wybierz wśród dostępnych opcji: elektryczne przechylanie z regulacją środka ciężkości (przechylanie w zakresie 0o do 30o z dodatkowym mechanizmem przenoszenia środka ciężkości), elektryczne odchylane oparcie (oferuje zakres od -5o do 30o, łatwe w dostosowaniu, jeśli z biegiem czasu wymagane jest wyższe wsparcie), peloty boczne (regulowane peloty zapewniają możliwość zaawansowanego pozycjonowania). Więcej informacji można znaleźć na formularzu zamówienia.