Sunnrise Medical Q200

Wózek elektryczny z napędem na tylne koła.

 

Wyjątkowy kompaktowy wózek elektryczny do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz

QUICKIE Q200 R to wyjątkowo kompaktowy wózek który wyrywa z podziałem na wózki do użytku domowego i zewnętrznego. Ten model, dzięki niewielkim wymiarom jest idealny do poruszania się po niewielkich przestrzeniach w domu, a przy tym jest na tyle stabilny że nie straszna mu jest w miejska aglomeracja. Inteligentna konstrukcja i atrakcyjny wygląd w atrakcyjnej cenie – to nie tyle wózek w wersji podstawowej, to wózek z napędem elektrycznym, gotowy na wyzwania dnia codziennego.

 


 

TECHNOLOGIA SMART BASE

Model Q200 R to odpowiedź Quickie na wyzwanie stworzenia naprawdę uniwersalnego wózka elektrycznego, którym manewrowanie w ciasnych pomieszczeniach będzie łatwe, a jazda na zewnątrz stabilna, komfortowa i wydajna.

Inteligentna podstawa testowa, która pozwalała na szybką regulację szerokości, długości, wysokości kół i kółek przednich oraz położenia siedziska. Umożliwiła poprzez precyzyjnie drobne zmiany na uzyskanie idealnej geometrii podwozia, tego prawdziwie uniwersalnego wózka elektrycznego. W efekcie powstał Q200 R, kompaktowy wózek elektryczny  charakteryzujący się zwrotnością, stabilnością, a nawet możliwością wjazdu na krawężnik o wysokości do 10 cm.

 

 

Cechy wózka Q200 R

 

Moc, z którą dojedziesz tam gdzie chcesz

Akumulatory w wózku Q200 R o pojemności 55 Ah, są dobrane tak aby spokojnie wyjść na miasto lub pozwolić sobie na dłuższy wyjazd. Jest to optymalne połączenie małej wagi, niewielkich rozmiarów i dobrych osiągów, pozwalających przejechać nawet 31 km na jednym ładowaniu.

 

Kompaktowy, praktyczny, prosty w obsłudze

Perfekcyjnie dobrane wymiary wózka sprawiają, że model Q200 R bez trudu mieści się w windach, wąskich drzwiach i innych miejscach o niewielkiej powierzchni. Niewielka szerokość podstawy wózka wynosząca zaledwie 58 cm, umożliwi wjazd wszędzie tam, gdzie inne wózki się nie mieszczą, wąskie ścieżki w sklepie czy ciasno ustawione stoliki w zatłoczonej kawiarni z Q200 R nie będą problemem. Dzięki temu że Q200 R jest wózkiem z tylnym napędem, sterowanie jest niezwykle łatwe i intuicyjne.

 

Praktyczny i stylowy

Wózek cechuje się minimalistycznym opływowym wzornictwem z eleganckim czarnym korpusem.

 

Doskonała wydajność jazdy na zewnątrz

Dzięki podstawie o długości 1070 mm i szerokości 580 mm, kołom napędowym o średnicy 14 cali i kołom przednim 9 cali, Q200 R zapewnia większą stabilność i przyczepność.

 

Dyskretny element do pokonywania krawężników

Dzięki opcjonalnemu mechanizmowi łagodnego pokonywania krawężników w wózku Q200 R, nie będziesz już potrzebować pomocy innych. Mechanizm pozwala z małą prędkością, a nawet ze stania, pokonać krawężniki o wysokości do 10 cm. Mechanizm jest montowany pod wózkiem za podnóżkami, nie zajmując miejsca przeznaczonego na stopy, Dzięki czemu nie przeszkadza podczas siadania na wózek i wstawania z niego.

 

Strome podjazdy pokonywane bez wysiłku

Typowe wózki z napędem na tylne koła nie za dobrze sobie radzą ze stromymi podjazdami, ale wózek Q200 R  jest wyposażony w technologię SMART BASE. Przeprowadzone testy udowodniły, iż najlepszą stabilność zapobiegającą wywruceniu i zapewniającą bezpieczeństwo nawet podczas jazdy w górę po zboczu o nachyleniu do 8 stopni, zapewni podstawa o długości 1070 mm.

 

Towarzysz podróży

Wózek Q200 R jest przystosowany do transportu publicznego, Jego niewielkie wymiary i zwrotność sprawiają że wjazd do autobusu, tramwaju czy pociągu nie będzie sprawiać problemu. Wolisz podróże samochodem? tutaj też nie będzie problemu Q200 R lekko się składa i mieści w bagażniku, a dzięki zamontowanym z uchwytom, wózek bez problemu może zastąpić w fotel w pojazdach (WAV).