Ottobock Mygo Seat

Siedzisko Mygo zostało skonstruowane w celu osiągnięcia wysokiego stopnia stabilizacji siedzącej, zapewniając, jednocześnie zachowanie mobilności. Niniejszy podręcznik opisuje sposób, w jaki możecie Państwo szybko, łatwo i bezpiecznie korzystać z wszystkich jego funkcji. Instrukcje odnośnie bezpieczeństwa i pielęgnacji gwarantują Państwu użytkowanie produktu przez długi okres czasu. Siedzisko Mygo może być dopasowane do szeregu mobilnych podstaw.

System może być uzupełniany funkcjonalnymi akcesoriami, takimi jak regulowane podłokietniki. Można je łatwo i szybko zdjąć, jeśli chcesz ułatwić dziecku siadanie lub wstawanie. Stolik terapeutyczny przydaje się, kiedy przychodzi czas na zabawę, jedzenie lub jakieś prace ręczne. Jednym słowem — MyGo Seat jest idealnym towarzyszem dnia codziennego i czasu wolnego. Oczywiście system fotelika „rośnie” wraz z Twoim dzieckiem przez wiele, wiele lat.

Modułowe oparcie wraz z dodatkowym wyposażeniem, pozwala na indywidualne dopasowanie płaszczyzny oparcia do potrzeb użytkownika. Podczas siedzenia właściwe podparcie i pozycja tułowia i głowy nawiązuje do stabilnej i właściwej pozycji miednicy. Wpływa to na poprawę funkcjonowania i swobodę pracy ramion a także poprawia koncentrację i kontakt z otoczeniem.

Stabilizacja miednicy jest jedną z najważniejszych cech siedzisk. KIT posiada unikatową uprząż miedniczą, która utrzymuje miednicę w odpowiedniej pozycji.

Zakładki i pasy uprzęży miedniczej głębokiej poprzez określone regulacje utrzymują miednicę w optymalnej pozycji.