Otto Bock Bravo Racer

Ta nazwa jest obietnicą niezapomnianych wrażeń – i to obietnicą nie bez pokrycia!
O czym mówimy? O wózku przeznaczonym dla dzieci i młodzieży aktywnej fizycznie, który swoim wyglądem zawsze i wszędzie wzbudzać będzie duże zainteresowanie

Bravo Racer w skrócie (podstawowe cechy)

  • Wyjątkowo stabilna, solidna i odporna na wstrząsy rama wózka 
  • System regulacji kąta nachylenia kół napędowych oraz zmienny środek ciężkości przekładają się na wspaniałą charakterystykę prowadzenia wózka oraz jego ogromną zwrotność
  • Konfiguracja komponentów przygotowana z myślą o potrzebach dzieci – kolory i jakość wykończenia
  • Możliwa regulacja i przystosowanie wózka do rosnącego dziecka
  • Niewielka waga, łatwość obsługi i proste użytkowanie
  • Konstrukcja ramy ułatwia usadowienie się na siedzisku przy wykorzystaniu podnóżka i zapewnia swobodę nogom

Duży wybór opcji i akcesoriów dodatkowych.

BRAVO!
Nazwa wózka jest obietnicą niezapomnianych wrażeń – obietnicą zrealizowaną!
Ten wózek to wierny towarzysz dziecka, wyróżniający się stylowym wzornictwem, które dzięki bogatej gamie dodatków i dostępnych modyfikacji będzie właściwie odzwierciedlać osobowość dziecka.
Praktyczny, ławy w transporcie, o niewielkich rozmiarach wózek na wszelkie okazje, dzięki któremu dziecko bez problemu poradzi sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Konstrukcja wózka dla osób aktywnych powstała z uwzględnieniem danych dotyczących wzrostu i rozwoju dzieci oraz ich wymagań.

BRAVO racer – wózek o pogodnych barwach 
Jasna kolorystyka i świetnie zaprojektowane osłony na szprychy są gwarancją, że każde dziecko znajdzie w nim coś, co je uwiedzie – mali eksploratorzy, dziewczynki lubujące się w kwiecistych wzorach, a nawet przyszłe supergwiazdy!

Praktyczność i wyrafinowane rozwiązania w każdym szczególe ułatwią codzienne życie dziecka i rodziców – czy to jeśli chodzi o pchanie wózka, wsiadanie czy hamowanie. Dzięki bogatej gamie opcji udało nam się zaspokoić wszystkie specjalne potrzeby młodych gwiazd, dlatego każdy przystosowany do konkretnych potrzeb wózek BRAVOracer jest produktem jedynym w swoim rodzaju.

Nowa, wyjątkowo stabilna rama z szeroko rozstawionymi wspornikami zapewnia wiele przestrzeni. Zamki kół zintegrowane z osłonkami są w zasięgu każdego dziecka. Siedzisko „rośnie” wraz z użytkownikiem, a nowatorskie, ruchome oparcie siedziska łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb.

BRAVO racer – zwrotny, zwinny, dopieszczony w każdym detalu przez naszych projektantów – z pewnością przykuje uwagę! Wybaczcie rodzice – ten produkt zarezerwowany jest tylko dla dzieci!