Nurmi Neo

Samodzielne poruszanie się na własnych nogach zwiększa poziom mobilności i niezależności Twojego dziecka. W wyprostowanej postawie Twoje dziecko może łatwiej utrzymywać kontakt z kolegami, koleżankami i członkami rodziny oraz aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach w domu, czy w szkole. Nasz chodzik Nurmi Neo pomoże Twojemu dziecku w samodzielnym przemieszczaniu się i odkrywaniu otoczenia.

Podstawowe cechy

  • Zachęca dziecko do samodzielnego chodzenia
  • Wymusza prostą postawę i naturalny model ruchu
  • Ułatwia kontakty społeczne z przyjaciółmi i rodzeństwem
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa
  • Łatwy do złożenia do kompaktowego rozmiaru
  • Rama dostępna w dwóch jasnych barwach

Zachowanie naturalnego wzorca modelu ruchu
Podczas ruchu dziecka rama Nurmi Neo znajduje się za dzieckiem, a kierunek ruchu pozostaje otwarty. Dlatego Twoje dziecko zachowuje wyprostowaną postawę i może swobodnie poruszać się zgodnie z naturalnym modelem ruchu. Funkcje ciała są naturalnie wykorzystywane i wspierane, dzięki czemu użytkownik chodzika szybko zaczyna poruszać się z większą pewnością siebie. Niewielka waga i kółka umożliwiające łatwe przesuwanie chodzika sprawiają, że Twoje dziecko będzie chodzić bez wysiłku i aktywnie uczestniczyć w codziennym życiu rodziny. Duża praktyczność chodzika Nurmi polega na tym, iż urządzenie można złożyć do niewielkich rozmiarów oraz szybko i łatwo przetransportować w dowolne miejsce. Dzięki temu Twoje dziecko jest przez cały czas mobilne — nawet wtedy, gdy Ty zajmujesz się innymi sprawami.

Oczywiście zwracamy wielką uwagę na bezpieczeństwo. Chodzik Nurmi Neo wyróżnia się stabilną konstrukcją. Twoje dziecko może zawsze polegać na chodziku i czuć się bezpiecznie. Co więcej, blokady na tylnych kółkach zapobiegają przypadkowemu cofnięciu się chodzika. Możesz także wyposażyć go w dodatkowe zabezpieczenie zapobiegające wywróceniu się urządzenia. Opcjonalny hamulec cierny dodatkowo podwyższa poziom bezpieczeństwa, szczególnie wtedy, gdy Twoje dziecko robi dopiero pierwsze kroki z pomocą chodzika.

Nurmi „rośnie” z Twoim dzieckiem
Nurmi „rośnie” z Twoim dzieckiem i może służyć mu przez wiele lat. Aby przystosować chodzik Nurmi do wzrostu Twojego dziecka, możesz wykorzystać uchwyty z regulacją wysokości. Co więcej, w zależności od wymagań i stanu zdrowia użytkownika, Nurmi można wyposażyć w różnego rodzaju akcesoria. Z myślą o uczynieniu chodzika jeszcze bardziej zwrotnym oraz umożliwieniu spontanicznej zmiany kierunku ruchu, chodzik wyposażony jest w przednie kółka skrętne. Rama chodzika Nurmi Neo dostępna jest w dwóch jasnych kolorach.