Kuschall Ultra Light

Kuschall Ultra-Light jest lekkim (7,5 kg) i kompaktowym wózkiem, zaprojektowanym dla ludzi, którzy cenią sobie wygodną pozycję. Wózek przeznaczony jest dla osób o wadze do 130 kg. Solidna i trwała konstrukcja ramy powoduje, że wózek jest bardzo wytrzymały i wygodny, a jednocześnie sprawia wrażenie lekkiego i zwinnego.

Całkowita długość wózka przy ramie 70 stopni wynosi 88 cm, a przy 80 stopniach jedyne 83 cm. Niewielkie wymiary po złożeniu wózka (około 29 cm) sprawiają, że może być przewożony nawet niewielkim samochodami. Solidna budowa zapewnia pewne prowadzenie wózka, a niska waga ma istotny wpływ na zmniejszenie wysiłku podczas napędzania wózka. Model o tradycyjnym wyglądzie zapewnia bezpieczeństwo i wygodną pozycję podczas siedzenia.

Dla nas liczą się tylko najlepsze projekty i wybitne pomysły.
Kuschall Ultra-Light model, który został przeprojektowany w 2009 roku posiada wiele nowych funkcji i opcji, które sprawiają, że wózek ten można dostosować do wymagań i potrzeb każdego użytkownika. Rama wózka Kuschall Ultra Light dostępna jest we wszystkich kolorach, a nowy podnóżek i boczki karbonowe dodają wózkowi powagi i elegancji. Kuschall Ultra Light jest jedynym wózkiem, który oferuje swojemu użytkownikowi połączenie ramy krzyżakowej ze stałą płytę podnóżka – zapewniająca dodatkową sztywność podczas poruszania się na wózku. Kuschall Ultra-Light to model, który został przeprojektowany w 2009 roku. Posiada wiele nowych funkcji i opcji, które sprawiają, że można go dostosować do wymagań i potrzeb wielu  różnych użytkowników. Rama wózka Kuschall Ultra-Light dostępna jest w różnych kolorach, a nowy podnóżek i boczki karbonowe dodają mu elegancji. Kuschall Ultra-Light oferuje swojemu użytkownikowi połączenie ramy krzyżakowej ze stałą płytą podnóżka – zapewniającą dodatkową sztywność podczas poruszania się na wózku.