Kuschall K-SERIES Carbon

Kuschall K-SERIES należy do najbardziej popularnych modeli wózków ze względu na korzystną relację ceny do wysokiej jakości. Kuschall K-SERIES jest również najdłużej produkowanym modelem wózka. Proces konstrukcyjny uwzględniał bowiem potrzeby jego użytkowników i bardzo dobre właściwości jezdne, wysoki komfort oraz możliwości dostosowania wózka do aktualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Cechy te zdecydowały o sukcesie tego modelu. Kuschall K-SERIES doceniany jest za duże możliwości regulacyjne oraz wysoką jakość wykonania. Kuschall K-SERIES posiada składane oparcie z regulacją wysokości i kąta pochylenia oraz regulację środka ciężkości (w zależności od potrzeb może być wózkiem bardzo aktywnym lub pasywnym) i kąta siedziska. Przeprowadzona w 2011r. gruntowna modernizacja tego modelu korzystnie wpłynęła na właściwości jezdne oraz dodatkowo obniżyła wagę ramy wózka do 5,2 kg. W chwili obecnej do produkcji modelu Kuschall K-SERIES używa się najlepszych dostępnych materiałów: carbonu, aluminium i tytanu. Kuschall K-SERIES rozwija się wraz ze postępem nauki i techniki.
Masz do wyboru aż pięć ustawień kąta oparcia: 74o, 78o, 82o, 86o, 90o. Jeśli chcesz,  aby Twój Kuschall K-SERIES był wózkiem bardziej aktywnym, zmień środek ciężkości. Masz do dyspozycji aż pięć ustawień, gdzie pozycja siedziska nr 1 jest najbardziej aktywna i wózek najłatwiej wchodzi w balans. Natomiast pozycja nr 5 jest najbardziej pasywna – wózek wtedy jest bezpieczny.

Dzięki możliwości regulacji naprężenia siedziska i oparcia za pomocą pasów, odnajdziesz swoją wygodną pozycję. Kuschall K-SERIES ma do zaoferowania jeszcze coś: legendarną toczność, którą docenisz używając go każdego dnia. Jest elegancki i oferuje sportowe osiągi.  Dzięki bogatej kolorystyce ram i dodatków, może stać się niepowtarzalnym wózkiem, podkreślającym Twój charakter i indywidualność. Jeśli chcesz to zapoznaj się ze specyfikacją zamówienia i umów się na pomiar i dobór wózka.

Karbon jest głównym budulcem życia i jest niezbędny wszystkim żywym istotom. Węgiel jest substancją sztywną, niezawodną i wszechstronną. Jest stosowany w przemyśle lotniczym, inżynierii lądowej i wodnej, przemyśle wojskowym, w sportach motorowych. Konstruktorzy i projektanci wykorzystują jego elastyczność oraz niepowtarzalną czystość formy.

Kuschall K-SERIES Carbon jest wózkiem szczególnie polecanym bardzo aktywnym użytkownikom, którzy oczekują połączenia estetyki z wyjątkową wytrzymałością oraz niezwykłym komfortem jazdy. Materiał ten stanowi przełom w projektowaniu wózków i pozwala wyróżnić się oraz wyrazić swoją osobowość – co jest znakiem firmowym marki Kuschall.

Wózek Kuschall K-SERIES jest najchętniej kupowanym wózkiem aktywnym szwajcarskiej fabryki Kuschall. Jest wózkiem bardzo łatwo konfigurowalnym, który można dopasować do zmiennych w czasie wymagań użytkownika.

Posiada wiele różnych opcji, które podkreślą indywidualny charakter jego właściciela i sprawią, że codzienna eksploatacja będzie wyjątkowo łatwa. Każdego dnia będzie Ci wiernie i bezawaryjnie służył, sprawiając  życie prostszym.

Kuschall K-SERIES jest wózkiem dla ludzi, którzy chcą aktywnie spędzać każdy dzień, realizując swoje pasje i zainteresowania. Użytkownicy tego modelu cenią go za jego wytrzymałość, konfigurowalność i doskonałe właściwości jezdne. Właściwie dobrany do potrzeb i wymagań użytkownika wózek, znacznie upraszcza codzienne życie. Wózki K-SERIES są dedykowane szczególnie osobom, którym zależy na wygodzie i bezawaryjności.

Przy konstruowaniu tego modelu udało się połączyć tradycję z nowoczesną technologią. Zostały zachowane wszystkie cechy, za które go ceniono jego poprzednika: komfort, zwrotność, pewność prowadzenia, sztywność konstrukcji oraz toczność. Dodatkowo udało się  zmniejszyć wagę ramy do 5,2 kg. Zabieg ten sprawił, że model Kuschall K-SERIES należy do czołówki najlżejszych wózków aktywnych o sztywnej ramie.