ZAAWANSOWANA INTELIGENCJA

Wózek Kuschall Advance jako pierwszy na świecie jest wykonany w całości z carbonu z prostą możliwością wymiany ramy (75o lub 90o). Wózek ten posiada wzorcowe właściwości jezdne oraz wyposażony jest w płynną regulację najistotniejszych parametrów wózka: środka ciężkości, kąta siedziska, wysokości wózka z przodu i z tyłu, wysokości podnóżka oraz stopniową regulację kąta oparcia siedziska i jego wysokości. Sercem wózka jest dostosowujące się do kształtu ciała carbonowe siedzisko, które można uelastycznić lub utwardzić w zależności od aktualnych potrzeb. Płynna regulacja parametrów wózka sprawia, że model ten łatwo dostosowuje się do aktualnych wymagań użytkownika. Cecha ta sprawia, że kuschall Advance może być używany zarówno przez doświadczonych, jak i początkujących użytkowników, oferując im wyjątkowy komfort i doznania podczas jazdy. Dzięki płynnie zmiennym parametrom Kuschall Advance łatwo można dostosować do potrzeb osób z tetraplegią, paraplegią oraz innych wymagających korzystania z wózka. Kuschall Advance jest doskonałym wyborem.

Rewolucyjnym rozwiązaniem jest możliwość wymiany ramy wózka. W zależności od potrzeb, na przykład w domu lub w biurze możesz korzystać z ramy o kącie 90 stopni (długość Kuschall Advance wynosi wtedy 760mm), w przypadku kiedy chcesz  poczuć pełną swobodę możesz ją szybko zmienić na ramę o kącie 75 stopni (długość wózka wynosi wtedy 830 mm). Rozwiązanie to zostało zaprojektowane uwzględniając sztywność konstrukcji oraz bezpieczeństwo użytkownika. Zmiana ramy w Kuschall Advance jest szybka, prosta i łatwa.

Dwukolorowa rama – nowe możliwości kreacji Twojego wizerunku. Kuschall Advance może być dwu (w przypadku jednej ramy) lub czterokolorowy (jeśli posiadasz ramę wymienną). Możesz dowolnie konfigurować zestawy kolorów. W chwili obecnej nie ma na świecie drugiego, tak zaawansowanego technologicznie wózka, który posiada tak szerokie możliwości regulacyjne, przy zachowaniu idealnych właściwości jezdnych.
Kuschall Advance kończy erę czekania 5 lat na nowy wózek aktywny. Twoje możliwości rosną z dnia na dzień i nie musisz już czekać, aby z nich korzystać na nowym wózku. Rozwijaj się, a kuschall Advance dostosuję się do Twoich wymagań. Można o nim powiedzieć, że na swój sposób jest inteligentny.

Rainer Kuschall powiedział: „… Advance jest moim najdoskonalszym projektem i dziełem, w którym zrealizowałem marzenia o idei wózka doskonałego…”.