O firmie

Firma ORT-MED CENTRUM  ZAOPATRZENIA ORTOPEDYCZNO MEDYCZNEGO  powstała na początku 2014 roku dzięki determinacji i zaangażowaniu w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu. Nasze doświadczenie w pracy profesjonalnego doboru sprzętu medycznego sięga roku 2008. Mimo tak krótkiego stażu wspólnej działalności, już zyskaliśmy grono stałych, zadowolonych klientów.

Cechuje nas solidność, zaangażowanie, sumienność i prawdziwa chęć pomocy, która jest cechą deficytową, i dlatego niezwykle cenioną w środowisku osób z dysfunkcjami narządu ruchu. Nasz zespół to Fizjoterapeuci nieustannie dążący do poszerzania swoich kwalifikacji w doborze sprzętu ortopedycznego oraz medycznego.

Z uwagi na to iż większość naszych klientów stanowią osoby niepełnosprawne z różnymi deficytami i znajdujące  się w różnej sytuacji życiowej i materialnej  cechą charakterystyczną naszej działalności stały się bezpłatne dojazdy na terenie całego kraju celem prezentacji oraz właściwego doboru oferowanego sprzętu. Naszą ideą działania jest profesjonalny indywidulany dobór sprzętu pod dana jednostkę chorobową oraz kompleksowa pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania. W razie potrzeby zapewniamy profesjonalny transport do placówek celem załatwienia formalności. Informujemy także o możliwościach skorzystania z przysługujących dofinansowań oraz programów aktywizujących i znoszących bariery napotykane w życiu codziennym. Staramy się wspólnie ze stowarzyszeniami oraz fundacjami wspierać osoby niepełnosprawne celem ich aktywizacji zawodowej oraz społecznej stwarzając im dogodne warunki do działania. Współpracujemy na co dzień z gronem lekarzy różnych specjalności oraz zespołem fizjoterapeutów celem obsługi naszych klientów na najwyższym poziomie oraz zapewnienia optymalnie trafnego doboru w zakresie sprzętu rehabilitacyjnego.

Zapewniamy serwis oraz naprawę sprzętu medycznego  w tym wózków ręcznych oraz elektrycznych  a także likwidacją barier architektonicznych w zakresie dostosowania mieszkań do potrzeb osoby niepełnosprawnej  realizując dofinansowania z jednostek samorządowych  (PCPR,MOPS,PFRON). Realizujemy także usługi w dziedzinie rehabilitacji dzieci oraz osób dorosłych.

Oferujemy sprzęt najwyższej jakości, renomowanych producentów polskich jak i zagranicznych m.in. Meyra Ortopedia, Sunrise Medical, Schumann, Easy stand, Tandercare, Eurovema, Mission cycles ,Otto Bock, GTM Mobil, Patron, Jenx, Vermeiren, Noel, Medical Challenge Group Polska, MDH, Akces-Med, Hoggi,Lignuma, Bledsoe, Ormesa, Aircast, DonJoy, Townsend, Reh4Mat, Thuasne,Mueller, Erhem, Ossur, Neox.